Помер колишній заступник голови Іршавського райвиконкому Еміл Попович

   Днями відбулося поховання колишнього заступника голови Іршавського райвиконкому та екс-мера Ужгорода – Поповича Еміла Михайловича.

  Його характеризували як суворого, вимогливого, але дуже виваженого, справедливого і мудрого керівника. Про це одностайно свідчать люди, котрі добре його знали й працювали з ним в одній команді. 

 

  Народився Еміл Михайлович 9 липня 1939-го в Мукачеві. Трудову біографію розпочав на шахтах села Ільниці, що на Іршавщині, з гірничого майстра, а потім просувався по кар’єрній драбині як начальник дільниці, заступник директора і зрештою головний інженер шахтоуправління. Перспективного працівника у 1974-му перевели заступником голови Іршавського райвиконкому, й уже через 3 роки забрали до Ужгорода. Там він зайняв аналогічну посаду, а в 1979-му став головою Ужгородського міськвиконкому, залишаючись ним 2 строки — аж до 1990-го.

  Роки, коли Еміл Михайлович очолював Ужгород, називають піком розбудови обласного центру Закарпаття. Чимало знакових будівель – обласний драматичний театр, готель “Закарпаття”, спорткомплекс “Юність” та тенісні корти на вулиці Шумній, новаторська будівля ПАДІЮНу на Студентській набережній, корпуси міської лікарні на БАМі, заводи “Турбогаз” та “Електродвигун”, тисячі квартир у нових мікрорайонах – до всього цього він доклав чималі зусилля і організаторський талант.

  Прийшли нові часи, лідери нової демократичної хвилі, він же спокійно відійшов убік. Попри те, що він пішов із посади голови міськвиконкому на зламі історичних та ідеологічних епох, ще тривалий час допомагав своєму наступнику цінними практичними порадами.

  Життя Еміла Михайловича, щирого патріота нашого краю, обірвалося 23 січня 2016 року. 

Joomla templates by a4joomla