Районне товариство Червоного Хреста України звернулося до депутатів районної ради за підтримкою

Соціальний захист малозабезпечених громадян сьогодні є значною проблемою суспільства. Однією з організацій, які допомагають одиноким мешканцям нашого краю, є районне товариство Червоного Хреста України. Воно працює у складі трьох штатних одиниць: в.о. голови товариства Червоного Хреста Олена Чегиль, молодші сестри Надія Чедрик та Ольга Пирога.

 

Вказаний центр надання медико-соціальної підтримки та реабілітації функціонує з 1996 року й кожного дня забезпечує:

- одноразове харчування малозабезпеченим, непрацездатним громадянам похилого віку та інвалідам, які стоять на обліку в медико-соціальному центрі Товариства Червоного Хреста України;

- організовує видачу наявних продуктових наборів і вживаного одягу, рознесення гарячих обідів громадян за потреби;

- у зимовий період слугує пунктом обігріву, де охочі можуть зігрітися та поїсти;

- допомагає переселенцям зі сходу України.

Персонал організації проводить активну роботу із залучення підприємців, релігійних конфесій, учнів та керівників шкіл до співпраці.

У 2016 році центр зазнав змін: у зв’язку з економічною кризою в Україні з 10-ти працівників районної організації залишилося троє, які виконують той самий обсяг роботи.

Тривалий час керівником Червоного Хреста на Іршавщині була Наталія Крупчина, яка мала поважний авторитет і вміло знаходила спільну мову з людьми, вдало налагоджувала співпрацю з органами влади району та області. Зараз обов’язки голови товариства тимчасово виконує не менш милосердна, доброзичлива та трудолюбива Олена Чегиль, яка успішно продовжує попередні напрацювання.

Завдяки їй добре налагоджена робота із Закарпатським обласним благодійним фондом «Дім Милосердя», який через спонсорську допомогу з Норвегії, зобов’язався фінансувати утримання працівників їдальні районного товариства Червоного Хреста.

Для подальшого функціонування закладу необхідні кошти на своєчасну оплату за енергоносії, газопостачання, комунальні послуги, гаряче харчування, з чим працівники Червоного Хреста звернулися до органів місцевого самоврядування.

З цією проблемою ознайомився голова районної ради Віктор Симканинець, поспілкувавшись із працівниками товариства та оглянувши приміщення. Питання потребує детального вивчення та взято під особистий контроль  голови ради.

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla