Відбулося позачергове засідання тридцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання.

19 листопада відбулося позачергове засідання тридцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо провелось засідання постійної комісії районної ради з пиатнь плану соціально-економічного розвитку, бюджету, івнвестицій та регуляторної політики, на якому обговорено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 581 «Про районний бюджет на 2020 рік» (із змінами від 30 січня, 18 березня, 09 квітня, 15 травня, 21 липня, 04 вересня, 20 жовтня, 06 листопада 2020 року)». У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Окрім питань включених до розпорядження голови районної ради від 18.11.2020 року № 53 «Про скликання позачергового засідання тридцять четвертої сесії районної ради VIІ скликання», запроповано внести зміни та доповнення до порядку денного.

А саме:

• зняти з розгляду питання: «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Поповича М.М.», «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Половки В.М.», «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Симканинця В.А.», «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Станка П.І.»;
  • включити в порядок денний та розглянути питання:
  • «Про клопотання перед Іршавською міською радою про прийняття у комунальну власність Іршавської міської ради комунального підприємства «Іршавське бюро технічної інвентаризації»»;
  • - «Про клопотання перед Іршавською міською радою про прийняття у комунальну власність Іршавської міської ради комунального підприємства «Друкарня» Іршавської районної ради»;
  • Про дострокове припинення повноважень депутатів Іршавської районної ради VIІ скликання: Балоги В.І., Васильця В.Й., Горзова П.О., Горзова П.Ж., Маргіти В.І., Мельника М.М., Половки В.М., Поповича М.М., Симканинця В.А., Симканича О.О., Станка П.І, Сухана С.В., Фозекоша Б.Ф.».

На пленарному засіданні депутати районної ради також підтримали питання: «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 581 «Про районний бюджет на 2020 рік» (із змінами від 30 січня, 18 березня, 09 квітня, 15 травня, 21 липня, 04 вересня, 20 жовтня, 06 листопада 2020 року)», «Про клопотання перед Іршавською міською радою про прийняття у комунальну власність Іршавської міської ради комунальної установи «Іршавський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іршавської районної ради Закарпатської області».

Наприкiнцi засiдання голова районної ради подякував присутнiм за пророблену роботу протягом скликання. Побажав всiм мiцного здоров’я, щастя, удачi, благополуччя i добробуту, злагоди та достатку.