Вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада, в кабінеті голови Іршавської районної  державної адміністрації відбулися урочисті збори з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Із професійним святом вітали присутніх керуючий справами районної ради Іван Семак та голова райдержадміністрації Іван Завидняк.

Іван Васильович побажав присутнім і їхнім родинам злагоди, затишку та благополуччя, успіхів у роботі.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у збереження і примноженння культурної спадщини району, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращих працівників галузі нагороджено спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації.