Голова районної ради привiтав головного редактора ТОВ «Редакція газети «Нове життя»

2 листопада голова районної ради Вiктор Симканинець вручив Почесну грамоту  Іршавської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову Iршавського району, активну життеву позицiю та з нагоди 60-ти річчя від Дня народження головному редактору ТОВ «Редакція газети «Нове життя» Ісаку Михайлу Дмитровичу.

Вiктор Андрiйович побажав імениннику міцного здоров`я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, вдячних читачів та широкої аудиторії, благополуччя і добробуту.

.Довідково:

М.Д. Ісак народився 2 листопада 1960 року в с. Приборжавське Іршавського району. Закінчив місцеву середню школу.

В 1978 - 1979 роках працював робітником радгоспу імені Горького, опалювачем, кореспондентом районної газети "Нове життя".

З 1979 по 1984 роки навчався на факультеті журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

З 1984 року до березня 1996 року працював у редакції районної газети "Нове життя" кореспондентом та завідувачем різних відділів.

З березня 2006 року трудився на різних керівних посадах в Іршавській райдержадміністрації, де опікувався внутрішньою політикою та засобами масової інформації.

З 1 січня 2019 року М. Д. Ісак очолює редакцію районної газети "Нове життя". За час роботи зарекомендував себе ефективним менеджером, здібним організатором, обдарованим журналістом та ініціатором цікавих громадських проектів.

М. Д. Ісак активно друкувався на сторінках обласних газет "Закарпатська правда", "Срібна земля", "Новини Закарпаття",."Старий замок "Паланок", віснику "Культурологічні джерела" та інших.