Відзначили День захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Українi 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Цей день щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

З нагоди вiдзначення Дня захисника України 13 жовтня, керівництво району, учасники АТО, представники силових стуктур, громадських організацій, військовослужбовці, ветерани-афганці, урочисто поклали квіти до Пам’ятного знаку Борцям за Свободу та Незалежність України, Героям небесної сотні та загиблим в зоні АТО, до памятника воїнам-визволителям в м. Іршава, до Памятника воїнам, полеглим в Афганістані, до памятного знаку загиблим учасникам в АТО: Олександру Данільченко з с. Ільниця, Юрію Сокалочко з с. Лоза, Юрію Королю з с. Заріччя, Мирославу Мислі із с. Приборжавське. Присутнi хвилиною мовчання пом'янули всiх тих, хто вiддав своє життя за волю та незалежнiсть України.

Учасниця зразкового музично-драматичного театру» Пролісок Василина Данилаш прочитала патріотичний вірш.

Настоятель Іршавського греко-католицького храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці о. Іван провів панахиду за полеглими бійцями.

Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.