Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи «Іршавський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

6 жовтня 2020 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи «Іршавський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іршавської районної ради Закарпатської області.

За результатами проведення двох етапів конкурсного відбору конкурсною комісією визнано конкурс таким, що відбувся та визначено переможця конкурсу – Гозду Наталію Василівну.

Відповідно до наказу Іршавського центру провесійного розвитку педагогічних працівників від 03.09.2020 № 1 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи «Іршавський центр професійного розвитку педагогічних працівників», пунктів 66, 67 Положення про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Іршавський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іршавської районної ради Закарпатської області, затвердженого рішенням районної ради від 21.07.2020 р. № 667, на підставі протоколу № 2 конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади педагогічного працівника  центру від 06 жовтня 2020 року конкурсна комісія рекомендує:

призначити Гозду Наталію Василівну на посаду педагогічного працівника комунальної установи «Іршавський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іршавської районної ради Закарпатської області як переможця конкурсу.