Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

День вчителя одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди було і залишається улюбленим нами ще зі шкільних часів. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися. Враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх проблем, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Напередодні Дня працівника освіти, 2 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості. На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець та голова райдержадміністрації Іван Завидняк.

Вітаючи присутніх, голова районної ради Віктор Симканинець подякував працівникам освітньої галузі за терпіння, мудрість та переданий досвід  молодому поколінню. Підкреслив високий професійний рівень, здобутки освітян, вміння та бажання навчати молодь. Побажав всім наснаги у роботі, стабільності, благополуччя.

Кращі працівники навчальних закладів району за високі успіхи на освітянській ниві, сумлінну працю та відповідальне ставлення до професійних обовязків, вагомий особистий внесок у виховання молоді району, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівника освіти були нагороджені грамотами районної ради.

Також кращі працівники були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та відділу освіти Іршавської РДА.

Після  урочистої частини відбувся святковий концерт за участю талановитих діток району.