Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля

Професія вихователя  вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. У цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя.  28 вересня з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля  в районному будинку культури м.Іршава відбулися урочистості, на які були запрошені керівники та працівники закладів освіти, які відповідають за дошкільне виховання юних жителів району.

Із професійним святом працівників «наймолодшої» освітянської ланки привітали  голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Іван Завидняк та начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич.

Віктор Андрійович  у вітальному слові побажав присутнім великого терпіння, мудрості і сімейного благополуччя.  Висловив слова вдячності за нелегкий труд –  навчання і виховання підростаючого покоління. Він зазначив, що саме дошкільний вік є одним з найбільш відповідальних і важливих періодів формування особистості, важливе місце у якому займає саме вихователь. Від професіоналізму, вихователів, їх уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить наше майбутнє.

За сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята грамотами районної ради було нагороджено: завідувача ДНЗ с.Брід Марію Огар, музичного керівника с.Лисичево Наталію Продан, вихователя ДНЗ с.Чорний Потік Віту Лендєл та вихователя с.Колодне Ольгу Кобаль. Також почесною грамотою районної ради за  багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток дошкільної освіти району, виховання підростаючого покоління, активну громадську позицію та з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля було нагороджено працівника відділу освіти Іршавської райдержадміністрації Ганну Фулитку.

На завершення перед присутніми виступили вихованка районного центру позашкільної роботи, зразкової студії «Ліра» Тетяна Пилипко з піснею «Небо» та вихованка зразкової студії «Ліра» Аліна Чепа з піснею «Цвіте терен».