День пам’яті захисників України

Окремою сторінкою споконвічної боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України стали бої із російським агресором наприкінці літа 2014 року. Їх трагічним та героїчним символом, але водночас і прикладом нездоланності воїнського духу українців став Іловайськ. Саме там, під пекучим сонцем, знову проявився генетичний код української нації – нації героїв. Саме у полях соняхів, сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Тому «Сонях пам’яті» став символом Дня захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИМ І ШАНА ЖИВИМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

З повагою,

голова районної ради                                       Віктор Симканинець