Серпнева конференція педагогічних працівників

 

27 серпня у незвичному форматі на відкритому повітрі на території Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників. Привітати освітян із новим навчальним роком прийшли голова районної ради Віктор Симканинець і голова райдержадміністрації Іван Завидняк.

Найбільшою перемогою кожного вчителя є успіхи його учнів. У зв’язку з карантином нагороди учням, які стали призерами ІІІ та IV-го етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та ІІ і ІІ етапу захисту наукових робіт Малої академії наук, було передано їх науковим керівникам. . Керівники району вручили грамоти учителям та науковим керівникам, котрі зуміли не тільки віднайти талановиту дитину, а й допомогти їй повірити в свої здібності, не пожаліли сил, наснаги, знань для маленьких розумників

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич виступила із доповіддю про:

- підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2019-2020 навчальному році;

- завдання на 2020-2021 рік;

- нова українська школа;

- фінансування освітньої галузі;

- підготовка закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 202-2021 років;

- перевезення учнів;

- кадрове забезпечення.

Єлизавета Яцканич зазначила, що у закладах загальної середньої створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Діти мають можливість здобувати освіту на індивідуальній формі навчання, в інклюзивних та спеціальних класах.

Пріоритетними питаннями на 2020-2021 навчальний рік є:

-      забезпечення функціонування опорних закладів загальної середньої освіти району;

-      забезпечення впровадження освітнього процесу в умовах епідемії (карантинних заходів) з використанням технологій дистанційного навчання;

-      удосконалення змісту, форм і методів навчання та виховання учнівської молоді;

-      підтримка обдарованої молоді;

-      удосконалення діяльності педагогічної служби;

-      громадське виховання та формування активної громадської позиції учнівської молоді;

-      методична допомога у розвитку педагогічної творчості;

-      створення умов для реалізації інтегрованого навчання;

-      перехід навчальних закладів на навчання в одну зміну;

-      продовження роботи програми енергоефективності та енергозбереження, заміна вікон, систем опалення , тощо)

-      наповнюваність фізичних, біологічних, хімічних кабінетів відповідними реактивами, технічним обладнанням, меблями;

-      забезпечення освітніх установ району спортивним інвентарем, проведення ремонтів спортивних залів, доведення до стандартів відкритих спортивних майданчиків, введення в штатний розпис штатних одиниць медичних сестер у школах, де навчається більше 400 учнів.

У обговоренні доповіді взяли участь:вчитель початкових класів Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. Ольга Симканинець, вчитель англійської мови Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею Світлана Хіль, директор «Іршавського районного центру позашкільної освіти» Іван Терпай, завідувач Білківського ЗДО №3 Ганна Барнак, голова районної ради Віктор Симканинець. Зокрема, обмінялися думками з питань:

-      роботи навчальних закладів в умовах карантинних обмежень;

-      проаналізували проблеми та недоліки дистанційного навчання;

-      особливості сертифікації вчителів;

-      використання інноваційних технологій в умовах реформування дошкільної освіти;

-      результати позашкільної роботи.

Віктор Симканинець привітав всіх присутніх з початком нового навчального року. Подякував педагогічним працівникам та відділу освіти райдержадміністрації за підготовку освітніх закладів до навчального року, конструктивну та плідну роботу. Окремо зупинився на навчальному процесі у період карантину, недоліках дистанційного навчання, підтримку освітніх закладів, розвитку та збереження системи освіти в умовах децентралізації. Побажав всім здоров’я,наснаги працювати так само плідно, незважаючи на всі перепони.


 

 

Joomla templates by a4joomla