В районі відзначили 29-у річницю Незалежності України

З нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України, 24 серпня, керівниками району відбулося покладання квітів до пам’ятника "Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО", а також на стадіоні біля дитячо-юнацької спортивної школи м. Іршава, проведено футбольний турнір.

У змаганнях взяли участь 4 команди. Першими на поле вийшли гравці Іршавської РДА та Іршавської районної ради. Гра пройшла цікаво і в запеклій боротьбі. Гравці двох команд показали красивий і якісний футбол.

Основний час поєдинку закінчився внічию: 1:1, тому переможець визначився в серії післяматчевих пенальті. Сильнішими виявилися гравці райдержадміністрації: 2:0.

Варто зазначити, що стояв на воротах у серії пенальті голова Іршавської РДА Іван Завидняк, керівник району відбив два удари з пенальті від гравців районної ради та зміг втримати переможний результат для своєї команди.

У другій грі на футбольному полі зійшлися дві команди учасників АТО. Перемогла свого опонента з рахунком 3:0 команда учасників АТО (1).

У фінальній грі, яка  пройшла між командами Іршавської РДА та учасниками АТО(1), вирвали перемогу з рахунком: 2:1  - Іршавська РДА.

За результатами напружених поєдинків, переможців та учасників турніру нагороджено подяками районної ради.