Відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

21 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України, з урахуванням карантинних вимог, на центральній площі м. Іршава відбувся урочистий мітинг.

Під час заходу ветерани АТО, керівники району, міста, правоохоронних та силових структур поклали квіти до пам’ятника "Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО" та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих бійців,  які пожертвували своїм життям задля миру та спокою нашої держави.

Після чого, під керівництвом директора Іршавського районного центру позашкільної роботи Івана Івановича Терпая стартував велопробіг до с. Заріччя, де учасники поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку.