Творити добро - легко!

Днями голова районної ради Віктор Симканинець та керуючий справами Іван Семак відвідали благодійну пекарню «Зерно Добра», яка знаходиться на території Свято Іллінського храму в м. Іршава.  З початку карантину з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора та за ініціативи голови Єпархіального молодіжного відділу Архімандрита Агапіта було прийнято рішення відкрити благодійну пекарню у м. Іршава.

Кожного дня зранку до пізньої ночі волонтери працюють безупинну для того, аби всі нужденні могли розділити за сніданком, обідом чи вечерею шматок хлібу.

Незважаючи на те, що було дуже складно працювати у карантинних умовах кожен викладався на всі сто. Неможливо підрахувати точну кількість випечених хлібин, але як зізнається архімандрит Агапіт кількість приблизно сягала 5 мільйонів.

Молодь навідалася майже всюди, а саме до Іршавської ЦРЛ, психоневрологічні відділення району , хоспіси, сізо, адресна допомога бабусям і дідусям Іршавського району, поселення ромів, неблагополучні сім’ї та не забезпечені соціальні категорії, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Голова районної ради особисто відзначив кожного, хто допомагав у цій нелегкій справі, і подякував всім не байдужим жителям району, які за потреби завжди готові прийти на допомогу.