Відбулась зустріч з питання майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району

У зв’язку з адміністративною-територіальною реформою в Україні голова районної ради Віктор Симканинець звернувся з листом від 04.08.2020 року № 01-36-315 до Іршавського міського голови Степана Бобика щодо можливої зустрічі представників депутатських фракцій політичних партій районної та міської рад з питання майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району. За результатами розгляду вищевказаного листа, 11 серпня відбулась зустріч п’ятьох голів депутатських фракцій політичних партій районної ради та двох - міської ради, участь в якій взяли голова районної ради Віктор Симканинець, голова районної державної адміністрації Іван Завидняк та міський голова Степан Бобик.

В ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо передачі об’єктів, які не обслуговують спільні інтереси територіальних громад у комунальну власність Іршавської міської ради.

Для розрахунку можливості утримання майна, яке переходить у власність міської ради, буде надано інформацію щодо переліку об’єктів комунальної власності територіальних громад сіл, міста району з розрахунком видатків на їх утримання та доходів.

Віктор Симканинець порушив питання часткової компенсації іншим громадам району від можливого продажу майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району.

До вирішення питання передачі міській раді інших об’єктів комунальної власності, які розташовані на її території, повернутися після формування об’єднаних територіальних громад.