Робоча поїздка з питання результатів впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги

04 серпня головою районної ради Віктором Симканинцем, головним лікарем КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксаною Булеза здійснено робочу поїздку до АЗПСМ сіл Брід, Загаття, Ч.Потік, Підгірне, ФАП в с.Колодне з питання результатів впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги.

Насамперед, хочеться відзначити: проведення ремонтних робіт приміщень та покращення естетичного вигляду АЗПСМ, встановлення водопостачання та внутрішніх санвузлів, забезпечення службовим автотранспортом працівників первинної ланки. КНП «ІЦПМД» укладено договір та підписано пакет медичних послуг із Національною службою здоров’я України», що передбачає функціонування мобільної бригади з надання медичних послуг пацієнтам з підозрою або встановленою коронавірусною хворобою (COVID-19), яка безкоштовно проводитиме ПЛР-тестування для жителів району. Обговорено питання забезпечення медичних закладів лікарськими засобами, в тому числі, пільгових категорій населення у разі амбулаторного лікування, матеріально-технічної бази та готовності до опалювального сезону. 

В ході зустрічі у рамках співпраці з іноземними благодійними організаціями продовжується робота районної ради в напрямку надання гуманітарної допомоги.  Районною радою надано чергову допомогу вищезазначеним закладам.

Дані об'єкти укомплектовано регульованими ліжками з матрацами, окрім АЗПСМ в с. Ч. Потік, та постільною білизною для хворих. Гуманітарну допомогу у вигляді регульованих ліжок з матрацами вказана амбулаторія отримає найближчим часом.

Joomla templates by a4joomla