Відбулося засідання тридцять першої сесії районної ради

21 липня відбулося засідання тридцять першої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо проводилися засідання профільних комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, окремі сільські голови.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

На пленарному засіданні депутати районної ради підтримали питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Фельцана І.І.;

2.Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Фанти І.І.;

3.Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Палька І.І..

Народними обранцями затверджено  програму попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки в Іршавському районі на 2021-2023 роки, внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 581 «Про районний бюджет на 2020 рік (із змінами від 30 січня, 18 березня, 09 квітня, 15 травня 2020 року), зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2020 рік (із змінами від 20 грудня 2019 року, 30 січня та 15 травня 2020 року), звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області за січень-червень 2020 року, фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2021 рік, фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області на ІІ-IV квартал 2020 року, перелік і тарифи на платні медичні послуги   комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області, зміни до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2020 рік (із змінами від 09 квітня 2020 року), розпорядження голови районної ради від 29.05.2020 року № 20, від 01.07.2020 року № 21 та №22, а також «Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо термінового реагування на надзвичайну ситуацію».

Також депутатами райради одноголосно підтримано низку питань. Зокрема: «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції», «Про створення Іршавського центру професійного розвитку педагогічних працівників та затвердження його статуту», «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи Іршавський центр професійного розвитку педагогічних працівників Іршавської районної ради Закарпатської області», «Про утворення опорних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області та затвердження їх Статутів». А саме: Білківського, Великораковецького, Довжанського, Доробратівського, Загатського, Ільницького, Кам'янського, Кушницького та Сілецького ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів.

На засіданні представник Іршавської районної виборчої комісії Наталія Капітан ознайомила присутніх з Постановами про визнання обраними та про реєстрацію депутатів Іршавської районної ради Піняшка І.М., Андрішка А.А., Бровдія В.М., Стойки І.М. (Постанови додаються).

Постанова про визнання обраним депутатом Іршавської районної ради Піняшка І.М.

Постанова про реєстрацію депутата Іршавської районної ради Піняшка І.М.

Постанова про визнання обраним депутатом Іршавської районної ради Андрішко А.А.

Постанова про реєстрацію депутата Іршавської районної ради Андрішко А.А.

Постанова про визнання обраним депутатом Іршавської районної ради Бровдій В.М.

Постанова про реєстрацію депутата Іршавської районної ради Бровдій В.М.

Постанова про визнання обраним депутатом Іршавської районної ради Стойка І.М.

Постанова про реєстрацію депутата Іршавської районної ради Стойки І.М.

Вищевказані депутати прийняли участь у прийнятті рішень тридцять першої сесії районної ради VІІ скликання.