Відбулась нарада щодо стану захворюваності на COVID – 19 в районі

06 липня голова районної ради Віктор Симканинець та в.п. голови райдержадміністрації Іван Мошкола провели нараду із сільськими головами та головами ОТГ району щодо стану інфекційного захворювання на COVID – 19 в районі.

Іван Мошкола зазаначив, що станом на 06.07.2020 року підтверджено 297 випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію, з яких 10 - летальні. Найбільше інфікованих в наступних населених пунктах:

- с. Заріччя - 78 випадків;

- с. Кушниця – 43 випадки;

-м. Іршава – 38 випадків;

- с. В.Раковець – 16 випадків.

Через напружену ситуацію щодо поширення COVID-19, регіональна комісія ТЕБ та НС вирішила посилити карантинні заходи. Ознайомив присутніх з розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району від 05.07.2020 року «Про посилення контролю за виконанням протиепідемічних заходів із мінімізації поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», а саме:

Головам ОТГ, сільських рад району:

-  з метою обмеження щодо проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинках, інших культових спорудах провести зустрічі із лідерами релігійних громад, письмово, під розписку повідомити священнослужителів щодо необхідності богослужіння проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх вимог протиепідемічних заходів;

-  заборонити святкування днів сіл, приурочених до храмових релігійних свят, зокрема с.Білки, с.Крайня Мартинка, с.Дубрівка (монастирі);

провести зустрічі з власниками ресторанів, кафе та повідомити письмово, під розписку щодо заборони функціонування закладів (приміщень), які використовуються (здаються в оренду) для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо.

Керівники району закликали представників громад вжити всіх необхідних протиепідемічних заходів щодо мінімізації поширення коронавірусної хвороби СОVID-19.