Шановні працівники і ветерани споживчої кооперації району!

Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем кооперації!
   Сьогодні споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання та історично притаманну їй соціальну місію - вірно служити людям праці і державі. Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.
   Вірю, що професійний колектив кооператорів Іршавщини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектора економіки, примноження традицій кооперативного руху.

Дякую  вам за професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, добросовісну працю.
   Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання нашого району та України.

З повагою,

голова районної ради                              Віктор Симканинець