Шановні працівники податкової служби!

Приймiть щирi вiтання з нагоди професiйного свята – Дня податкiвця України. Це свято, вiдтепер вiдзначатиметься 2 липня, запроваджене цьогорiч з метою вiдзначення ролi працiвникiв податкової служби у реалiзацiї державної податкової полiтики.

Ваша дiяльнiсть багато в чому визначає соцiально-економiчну стабiльнiсть району, позаяк, одне з головних i важливих завдань вашої професiйної дiяльностi – це поповнення бюджетiв усiх рiвнiв. Вiд професiоналiзму, вiдповiдального пiдходу до справи, залежить зростання податкових надходжень в районi, а значить i рiвень життя населення, розвиток iнфраструктури тощо.

Переконаний, що ви i надалi успiшно будете виконувати покладенi на податкову службу завдання i самовiддано працювати задля розвитку Iршавщини та України.

Бажаю вам подальшого професiйного зростання, наполегливостi i завзятостi у вирiшеннi важливих державних завдань. Мiцного здоров’я вам i вашим родинам, щастя, благополуччя i достатку.

з повагою,

голова районної ради – Віктор Симканинець