На Іршавщині вирішили посилити карантин

19 червня проведено позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Члени комісії розглянули питання щодо посилення на території району протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

У результаті обговорення було прийнято рішення ввести на території району наступні обмежувальні заходи:

Заборонити на всій території району із 19.06.2020 року до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення:

 • проведення масових культурно-розважальних заходів, у яких заплановано участь більше 10 осіб крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, екскурсійного обслуговування екскурсійних груп у кількості не більше ніж 50 осіб;
 • організацію та проведення святкування і урочистих заходів, пов’язаних із весіллям за участі більше 10 осіб;
 • проведення поминальних та ритуальних заходів із поховань померлих за участі більше ніж 10 осіб у приміщеннях;
 • роботу спортивних залів, фітнес-центрів, тренажерних залів та проведення спортивних заходів на стадіонах із кількістю учасників більше 10 осіб;
 • роботу басейнів, спа-зон та розважальних закладів;
 • роботу ресторанів, кафе, інших закладів харчування у закритих приміщеннях;
 • міжобласні регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

Враховуючи стан заповнення закладів охорони здоров’я першої хвилі - залучити до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу СОVID-19 заклади охорони здоров’я другої та третьої хвилі.

Залишити чинними наступні послаблення протиепідемічних заходів, якими дозволено:

 • діяльність готелів (крім функціонування в готелях ресторанів, басейнів, спа-зон);
 • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені, за умови перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
 • відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах;
 • закладам охорони здоров'я проведення планових заходів  з госпіталізації.                

Іршавському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області, Іршавському відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Закарпатській області:

1. Забезпечити проведення рейдових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог стосовно функціонування в умовах адаптивного карантину. Особливу увагу звернути на дотримання масочного режиму, соціальної дистанції та визначених заходів дезінфекції у закладах харчування, ринках та громадському транспорті.

2.Провести посилені рейдові перевірки ресторанів, інших закладів харчування та відпочинку щодо прийому у закритих приміщеннях відвідувачів та проведення святкувань весіль, тощо.

Головам: райдержадміністрації, об’єднаних територіальних громад, сільських рад:

1. Особисто провести зустрічі із власниками (адміністрацією), ринків щодо необхідності безумовного дотриманням вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину.

2. Провести зустрічі із лідерами релігійних громад щодо необхідності безумовного дотримання карантинних вимог та недопущення масового скупчення людей при здійсненні релігійних обрядів, особливо тих, що проводяться у закритих приміщеннях.

3. Провести перевірку закладів охорони здоров’я другої та третьої хвилі щодо їх готовності до прийому хворих на СОVID-19, стану забезпечення засобами захисту, дезінфікуючими засобами тощо. Інформацію щодо готовності надати департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Joomla templates by a4joomla