Обговорення трудового договору КНП "Іршавська районна лікарня"

17 червня у сесійній залі районної ради відбулося обговорення колетивного договору між трудовим колективом та роботодавцем КНП "Іршавська районна лікарня". Розпочала роботу даного зібрання профспілкового комітету даної установи Віра Ігнатко, яка вказала на основні позиції з боку трудового колективу в даному договрі щодо адміністрації КНП.

Обговорення договору відбувалось досить жваво. Практично кожен присутній в залі мав свої пропозиції щодо доповнення договору, уточнення тієї чи іншої позиції.

Найбільшу увагу було приділено розділу, який обумовлює оплату праці медичних працівників підприємства та захисту їх соціальних норм праці. Прозвучала критика в бік відділу бухгалтерії даної установи.

Сергій Караслай, як роботодавець, подав своє бачення з приводу спірних питань, що виникли в ході обговорення. Вказав на проблемні питання, які виникли в ході роботи КНП після проведення підписання угоди з НСЗУ.

В обговоренні прийняв участь голова районної ради Віктор Симканинець, який аналізуючи по пунктам даний договір детально зупинився на окремих його позиціях, з яких висловив свої пропозиції та побажання, як представник засновника КНП "Іршавська районна лікарня".

Вирішено внести зміни та доповнення до даного договру згідно узгоджених пропозицій. Провести консультації з юридичними службами щодо узгодження остаточного тексту Договору.

У робочому порядку провести зустріч з керівниками відділу бухгалтерії підприємства щодо усунення проблемних питань та зауважень.

На завершення Віктор Симканинець від імені депутатського корпусу районної ради, активу району подякував всім медикам за самовіддану працю з надання кваліфікованої допомоги жителям району, стійкість і прояв характеру у боротьбі з коронавірсною інфекцією та з наступаючим професійним святом з Днем медичного працівника. Побажав благополуччя і злагоди в родинах, міцного здоров’я та сил, невичерпної енергії, великодушності, успіхів у всіх починаннях. Щоб благородна справа медиків приносила користь і задоволення, а люди були вдячні за їх невтомну щоденну працю.