Голова районної ради провів виїзний прийом громадян

09 червня голова районної ради Віктор Симканинець провів виїзний прийом громадян у Загатянській сільській раді за участю в.п. Загатянського сільського голови Василя Шкірі, депутата районної ради Наталії Хряпиної. Для спілкування з керівником району звернулися жителі сіл, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.

В ході прийому  жителі сільської ради піднімали ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема:

-         упорядкування правового статусу земельних ділянок в установах соціальної сфери;

-         питання пасовищ та оформлення державних актів на пайові земельні участки;

-         проведення поточних ремонтів об’єктів інфраструктури сіл;

-         працевлаштування;

-         відновлення роботи ДНЗ.

У рамках співпраці з іноземними благодійними оргаціями продовжується робота районної ради в напрямку надання гуманітарної допомоги. Наразі необхідну підтримку отримали ФАП с.Колодне та АЗПСМ с.Загаття. До даних об’єктів відправлено регульовані ліжка з матрацами,  інвалідні крісла-ходунки, милиці.

Також передано продукти харчування багатодітним і малозабезпеченим родинам (10 сімей).