ІНФОРМАЦІЯ

Іршавської районної ради щодо приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району - Іршавської районної ради

У відповідності до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», на виконання рішень районної ради від 15.05.2020р. № 640 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району, що підлягають приватизації у 2020році» та № 641 «Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні майнового комплексу, що розташований в м. Іршава, вул. Поштова, 4», розпоряджень голови районної ради від 22.05.2020р. № 18 «Про утворення аукціонної комісії для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради» та № 19 «Про призначення відповідальної особи за внесення інформації до електронної торгової системи», від 29.05.2020р. № 20 «Про затвердження протоколу аукціонної комісії, умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу майнового комплексу, що розташований в м. Іршава, вул. Поштова, 4», Іршавська районна рада інформує про проведення електронного аукціону з продажу майнового комплексу, що розташований в м. Іршава, вул. Поштова, 4. Електронний аукціон стартує 23.06.2020р. о 18.15год.

Із рішеннями та іншими нормативними актами з питань приватизації у 2020 році майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району - Іршавської районної ради, що приймаються районною радою та її посадовими особами та інформаційним повідомленням можна ознайомитися на офіційному сайті районної ради www.irshava-rada.gov.ua, на веб-сторінці адміністратора:https://prozorro.sale/або у виконавчому апараті районної ради за адресою: м. Іршава, площа Народна, 3.

Голова ради                                                               В.А. Симканинець