Проведено нараду щодо розробки заходів поповнення районного бюджету

   04.06.2020 року з ініціативи голови районної ради В.Симканинця проведено нараду щодо здійснення плану заходів з поповнення районного бюджету.

 

   Участь у роботі взяли заступник голови районної ради В.Половка, радник голови, заступник голови бюджетної комісії райради Ю.Фельцан, в.п. голови райдержадміністрації І.Мошкола, начальник УДКС України в Іршавському районі П.Горзов, начальник фінансового управління райдержадміністрації О.Симчик, начальник відділу ДОЗ фінансового управління райдержадміністрації Л.Горзов, представники головного управління ДПС у Закарпатській області Н.Скраль і В.Луканинець. 

   В ході наради обговорено питання стану виконання дохідної частини місцевих бюджетів, основні причини недоотримання прогнозованих надходжень та шляхи ліквідації і недопущення бюджетного дефіциту на майбутнє. 

   За результатами наради надані завдання для фінансового управління РДА та рекомендації державної податкової служби у районі.

   Прийнято рішення про проведення 11 червня поточного року повторної наради з даного питання та підведення підсумків проробленої роботи.

 

Joomla templates by a4joomla