Засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку охорони здоров'я, соціального захисту і зайнятості населення

29 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку охорони здоров'я, соціального захисту і зайнятості населення, в якому взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан.

На засіданні профільної комісії розглянуто питання «Про інформацію директора КНП «Іршавська районна лікарня» за фактом, оприлюдненому на інтернет-сайті про порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання виникнення та поширення коронавірусної інфекції (СОVID – 19)».

В «Різному» порядку денного заслухано інформацію директора КНП «Іршавська районна лікарня» про хід укладення договорів із НСЗУ щодо лікування хворих на коронавірусну інфекцію (СОVID – 19) та про стан захворюваності на СОVID – 19 в районі.

За результатами розгляду постійною комісією районної ради вирішено:

1.Інформацію прийняти до відома

2. Рекомендувати:

2.1. Директору КНП «Іршавська районна лікарня» з метою запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби (СОVID – 19)», забезпечувати дотримання встановлених норм та правил відповідно до чинного законодавства

2.2 Інформувати районну раду про стан захворюваності на СОVID – 19 на території району.