Засідала майнова комісія

14 травня 2020 року, під головуванням депутата районної ради Горзова В.О., відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації. В роботі комісії взяли участь начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради Чорноличак В.М. та головний спеціаліст-юрист цього ж відділу Фельцан І.Ю.

Депутатами розглянуто низку питань і підтримано ряд пропозицій заявників. А саме:

1.Про розгляд заяв орендарів ТзОв «Саве-Ір», ФОП Горзов С.П., ФОП Кляп І.В., ФОП Зейкан С.Ф., ФОП Коваля О.Я., ФОП Молнара О.О., ФОП Ломага Б.Б., ФОП  Шпак О.І., ФОП Коваля Я.О., ФОП Ластівки І.М., ФОП Стойки І.М., ФОП Фордзюн І.Ю., ФОП Відюкова І.М. та ПП  «СВ-ДЕНТ» щодо звільнення від орендної плати на час загальнодержавного карантину.

2. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області від 23.04.2020р. №103/01-05 щодо надання в оренду комунального майна.

3.Про ліквідацію комунальної організації «Агенція місцевого розвитку «Іршавщина» Іршавської районної ради.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.03.2020р. №624.

5. Щодо переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району, що підлягають приватизації у 2020р.

6.Щодо приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні майнового комплексу, який розташований в м. Іршава, вул. Поштова, 4.

7.Щодо прийняття майна із комунальної власності Ільницької сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради.

8.Про програму попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради.

9.Про затвердження вартості одної норми часу на роботи та послуги, що виконуються комунальним підприємством «Іршавське бюро технічної інвентаризації».

10. Про розгляд заяви орендаря Поповича В.В. від 14.05.2020р. щодо дострокового розірвання за згодою сторін    договору оренди №6 від 11.02.2020р.

Зокрема, за результатами розгляду комісії остаточне рішення з питання щодо звільнення від орендної плати на час загальнодержавного карантину буде прийнято після врегулювання даного питання на законодавчому рівні.