Інфекційне відділення Іршавської райлікарні отримало гуманітару допомогу

Кілька місяців тому всі жителі району переймалися проблемою закриття Іршавської центральної лікарні. Памятаємо мітинги, дебати в соцмережах, розмови з керівництвом області. Люди прагнули захистити своє право на елементарне медичне обслуговування. А потім було рішення про визначення опорних медичних установ нашого регіону, до якого Іршавська лікарня не потрапила. Якась дуже значуща комісія вирішила, що інфекційне відділення потрібно закрити. Та, немов у тій казці, не так сталося, як гадалося…

Прийшла весна, а з нею пандемія – COVID -19. На жаль, наш район не став винятком. Лікарня почала приймати перших хворих. Питання закриття відділень відпало само собою. Актуальною залишилася проблема оснащення медичних закладів, забезпечення належних умов для лікування хворих.

Впродовж кількох останніх років голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець надає посильну матеріально-технічну підтримку медичним установам району та закладам освіти. З цією метою при районній раді функціонує громадська організація «Побажання». Минулого тижня на баланс Іршавської лікарні, саме до інфекційного відділення, Віктор Андрійович передав гуманітарну допомогу: 11 електричних функціональних медичних ліжок з матрацами та крісло, 2 столи, засоби дезінфекції, штативи для крапельниць, електричне крісло, постільну білизну, ковдри та подушки, посуд.

Сподіваємось, що пацієнти відділення проходитимуть непросте лікування в максимально комфортних умовах. Спільними зусиллями подолаємо COVID -19.