Шановні жителі району!

Пандемія коронавірусу змінила життя і плани мільйонів людей. У зв’язку з ситуацією, яка склалася введено карантин та необхідні обмежувальні заходи з метою недопущення зараження та розповсюдження коронавірусної інфекції. На передовій у боротьбі з вірусом опинилися лікарі, медсестри та інші працівники охорони здоров’я, районного управління ДСНС, Національної поліції. Завдяки їхній самовідданій праці, мужності та професіоналізму ситуація залишається контрольованою. У такий нелегкий період дуже важливим є знайти в собі сили на прояв гуманності, терпіння, милосердя, самосвідомості, відповідальності перед собою, своєю сім’єю та суспільством в цілому. Просимо дотримуватись умов карантину та обмежувальних заходів з метою запобігання зараженню коронавірусною інфекцією COVID-19  та її поширенням. З повагою ставитись до роботи працівників закладів охорони здоров’я та відповідних служб, які ризикуючи власним здоров’ям, рятуючи нас, стоять у боротьбі з даним захворюванням.

З повагою, голова та депутатський корпус районної ради