Проведено позачергове засідання 29 сесії районної ради

IMG 5569-min 1У зв’язку з необхідністю вжиття невідкладних заходів щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) 09 квітня 2020 року скликано позачергове засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання.

За пропозицією депутатів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції дане засідання було проведено у міському парку.

У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Депутатами районної ради було розглянуто та підтримано наступні питання:

- Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2020 рік;

- Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області;

- Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 581 «Про районний бюджет на 2020 рік» (із змінами від 30 січня, 18 березня 2020 року);

- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Білки Білківської сільської ради Іршавського району Закарпатської області площею 1539,4000 га..

Також було запропоновано включити в порядок денний та підтримати звернення депутатів районної ради:

- до органів обласної влади щодо виділення коштів для протидії поширенню та боротьби з наслідками коронавірусної інфекції (COVID-19);

- до Іршавської міської ради щодо можливості відновлення роботи міського ринку на період передвеликодніх свят.

Наприкінці засідання було заслухано інформацію в.п. голови райдержадміністрації Івана Мошколи про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію (COVID-19) в районі та вжиття невідкладних заходів щодо попередження її розповсюдження.

IMG 5555-min

IMG 5556-min