Проведено оперативну нараду щодо заходів, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусу на території району.

26 березня  голова районної ради Віктор Симканинець та в.п. голови Іршавської РДА Іван Мошкола провели оперативну нараду щодо попередження поширенню коронавірусу на території району.

Основним питанням було обговорення злагоджених дій установ та організацій району для запобігання зараженню населення коронавірусною інфекцією COVID-19 та її поширенням.

Участь у нараді взяли головний лікар КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза, директор КНП «Іршавська районна лікарня» Сергій Караслай, представники станції екстреної медичної допомоги, районної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» та правоохоронних органів.

Представники вищевказаних служб інформували про вжиття заходів з організації упередження поширенню коронавірусної інфекції, наявність засобів індивідуального захисту, дезинфікуючих, лікарських засобів. Стан справ щодо попередження поширенню вірусу на території району.

Особливу увагу звернули на готовність інфекційного відділення КНП «Іршавська райлікарня» у разі виявлення коронавірусу.

Окремо зупинились на питанні проводення представниками закладів охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів роз’яснювальної роботи серед населення щодо важливості дотримання вимог карантину, встановлених обмежень, самоізоляції  осіб, які  прибули  з-за меж України та відповідальності за своє здоров’я, здоров’я своєї сім’ї та оточуючих. Працівники поліції посилено забезпечують правопорядок на території району та контролюють дотримання обмежувальних заходів. надають допомогу в межах своєї компетенції.