Проведено позапланове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

В сесійній залі адмінбудівлі районної ради проведено позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації за участі голови районної ради Віктора Симканинця, заступника голови ради Володимира Половки, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Івана Семака, голів фракцій району, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Присутні обговорили питання щодо запобігання виникнення на території району надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).

З протоколом № 3 позапланового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації можете ознайомитися тут.