Представники влади вшанували пам'ять Карпатських січовиків, що полягли на Красному полі

15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування 81-ї річниці проголошення Карпатської України. Вшанувати жертви тих подій прийшли в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, керівники місцевих органів влади, силових структур.

Від Іршавщини участь в мітингу взяли голова районної ради Віктор Симканинець, в.о. голови райдержадміністрації Іван Мошкола, міський голова Степан Бобик та представники громадських організацій.

Всі присутні вшанували пам’ять полеглих на місці героїчного  бою Карпатських січовиків – оборонців молодої незалежної Карпатської України покладанням квітів до Памятного Хреста.