В присілку Семихатки відбувся мітинг-реквієм вшанування пам'яті Карпатських січовиків

13 березня на території Білківської сільської ради в присілку Семихатки відбувся мітинг-реквієм вшанування пам'яті  Карпатських січовиків, які у 1939 році пожертвували власним життям заради створення незалежної Карпатської України.

На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, радник голови районної ради Михайло Менчук, керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, Білківський сільський голова Василь Зейкан, духовенство, громадськість, школярі. На початку зібрання до підніжжя пам’ятника полеглим січовикам покладено корзини квітів, лампадки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять померлих січовиків Василя Галаса, Петра Микитюка, Юрія Петраша та Василя Бровдія. Після чого, ігумен Імстичівського монастиря отець Павло Кречун ЧСВВ та настоятель Свято-Успенської парафії с. Білки отець Віталій Шелемба відправили панахиду за померлими січовиками.

Вчитель історії Білківської ЗОШ I-IIIст. Вероніка Станко провела історичний екскурс про трагічні події тих років та маловідомі сторінки з історії Закарпаття, політичні процеси минулого століття, боротьбу наших земляків за незалежність.