Відбувся мітинг-реквієм до Дня українського добровольця

У рамках відзначення 81-ї річниці проголошення Карпатської України та Дня українського добровольця відбувся мітинг-реквієм за загиблими героями та учасниками АТО.

На заході були присутні керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Семак, керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк міський голова Степан Бобик, учасники АТО, добровольці, волонтери, представники райвійськкомату та небайдужі громадяни.

Учасники заходу поклали квіти та запалені лампадки до пам’ятного знаку загиблим учасникам в АТО: Олександру Данільченко з Ільниці, Юрію Соколачко з Лози, Юрію Королю із Заріччя, Мирославу Мислі з с.Приборжавське.

На знак глибокої пошани присутні схилили голови перед пам’яттю загиблих воїнів, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну та вшанували їх честь хвилиною мовчання. Опісля, усі разом заспівали Гімн України.