Відбулася нарада щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусу на території Іршавського району

13 березня у кабінеті голови районної ради Віктора Симканинця відбулася нарада щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусу на території району та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження. У роботі прийняли участь в.о. голови райдержадміністрації Іван Мошкола, міський голова Степан Бобик, керуючий справами районної ради Іван Семак та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході зустрічі було обговорено заходи щодо створення епідемічної безпеки в районі та визначили основні методи боротьби з коронавірусом 2019-nCoV.

Наразі інфекційне відділення та ЛОР-відділення Іршавської районної лікарні готові приймати хворих: персонал володіє відповідними практичними навичками і має необхідне обладнання.