Іршавський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України інформує!

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2019 року “Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією” прийнято рішення, щодо наведеної постанови з 01 березня 2020 року перетин кордону буде здійснюватися тільки по паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

 

 

Даною постановою зупинено дію нормативно-правових документів ( паспорта громадянина України або свідоцтва про народження для дітей віком до 16 років) на підставі яких можна було здійснювати перетин кордону з Росією.

 

З  січня 2020 року розпочнеться новий етап подання декларації державними службовцями згідно закону «Про запобігання корупції». Крім звичних відомостей, в декларації з'явилась нова вимога - вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів.

Для отримання унікального номеру запису в реєстрі  (УНЗР)  громадянам необхідно звернутись до Міграційної служби для оформлення біометричних документів – паспорту громадянина України в вигляді ID картки, або закордонного паспорту.  

На ID картці УНЗР знаходиться внизу з правої сторони та  складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр це дата народження особи у форматі  - рік народження, місяць та дата. Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999 (для чоловіків код непарний  і розпочинається з цифр - 0001,  для жінок – парний - 0002).  Остання цифра контрольна та унікальна. Для її обчислення використовується метод розрахунку контрольних цифр у машинозчитуваній зоні паспортів за спеціальною формулою.

 

 

Joomla templates by a4joomla