Книгоманія - 2020

05 березня в Іршавській районній бібліотеці для дітей пройшов ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020». Мета конкурсу  – підвищення рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, розвитку комунікативних навичок, кращої соціалізації і самореалізації завдяки читанню.

На конкурсі змагалися учні загальноосвітніх навчальних закладів та читачі бібліотек-філій району. Учасники представляли членам журі свої Читацькі щоденники, які містили записи про прочитані книги з української та зарубіжної літератури, а також книги закарпатських авторів. Кожен учасник розповідав про свою улюблену книжку зі свого списку.
Кращих серед учасників визначило журі у складі: директор КЗ “ІРЦБС” Бобик М. В., зав. методико-бібліографічного сектору Іршавської РЦБС Бровді Л. І., головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту Іршавської РДА Бабинець Л. В., поетеса Горіна О. І.

По закінченню змагання було оголошено рішення журі і визначено “Суперчитача Іршавського району”, якою стала Єлизавета Василець.

Також “Суперчитач” та переможці номінацій отримали подарунки від голови Іршавської районної ради Симканинця В. А., який з радістю долучився до доброї справи.

Головним призом для всіх учасників стало знайомство одне з одним, спілкування та хороші емоції від добре проведеного часу.