Відкриття оновленого спортзалу в Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

21 лютого в Ільницькій загальноосвітній школі I-III ст. відбулося відкриття оновленої спортивної зали, після проведення капітального ремонту.

На відкритті були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Семак, депутат районної ради Іван Фанта, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич та головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костак.

Слова вдячності за допомогу в проведенні ремонту спортивного залу пролунали з вуст директора школи Ольги Попович на адресу  депутата Верховної Ради Лунченко Валерія Валерійовича, керівникам району та депутату районної ради, приватному підприємцю Івану Фанті за проведення виконаних робіт.

Віктор Андрійович привітав усіх присутніх з гарною подією в житті школи, побажав учням успіхів у навчанні, а навчальному закладу високих спортивних досягнень та подарував спортивний інвентар. Відмітив, що саме співпраця всіх гілок влади, починаючи від Валерія Лунченка, як депутата Верховної Ради і закінчуючи адміністрацією школи ,дали на фініші хороший результат.

У сортивному залі проведено капітальний ремонт підлоги, стін та стелі, замінено систему опалення, повністю замінено електромережу та встановлено нові прилади освітлення , на вікна встановлено захисну сітку.

Тепер у світлому, просторому, сучасному спортивному залі учні школи мають змогу займатися улюбленими видами спорту.