Голова райдержадміністрації прозвітував перед громадою району

20 лютого голова райдержадміністрації Віктор Товстий прозвітував перед громадою району про діяльність райдержадміністрації у 2019 році.

У заході прийняли прийняли участь: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Семак, заступник голови РДА Іван Мошкола, керівник апарату РДА Олег Козенюк, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадських та профспілкових організацій, ЗМІ, а також жителі району, які виявили бажання більш детально ознайомитися з результатами роботи виконавчої влади за минулий рік.

Віктор Васильович коротко окреслив основні напрямки проробленої роботи за 2019 рік, досягнення та здобутки у всіх галузях району, використання бюджетних коштів, інші питання діяльності райдержадміністрації.

Крім цього голова РДА відповів на численні запитання присутніх щодо включення Іршавської районної лікарні до переліку опорних, ремонту доріг в районі, тощо.

Підводячи підсумки, Віктор Васильович  подякував за співпрацю голові районної ради, органам місцевого самоврядування району та депутатським корпусам усіх рівнів, установам, підприємствам та організаціям району, правоохоронним органам, а також працівникам райдержадміністрації за сумлінне ставлення до своїх обов’язків.