Проведено турнір з волейболу на честь Юрія Маргіти

16 лютого на базі Чорнопотіцької   ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено щорічний волейбольний турнір на честь воїна – інтернаціоналіста Юрія Маргіти, який загинув виконуючий свій військовий обов’язок на території Афганістану.

Учасників турніру привітали голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, голова Іршавської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Горзов, голова осередку воїнів-афганців Петро Добра та Чорнопотіцький сільський голова Юрій Бабинець.

Право називатися кращими виборювали сім команд.

Перехідний кубок дістався загатським волейболістам, на другому місці – спортсмени Греблі, третю сходинку посіли волейболісти Чорного Потоку.
           Також Віктор Симканинець, Віктор Товстий, Юрій Бабинець, Володимир Горзов, воїни-афганці побували на могилах Юрія Маргіти, Василя Котубея і Петра Копинця, поклали квіти, запалили свічки і вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Народним депутатом України Віктором Балогою було надано грошову допомогу осередку воїнів-афганців на території Чорнопотіцької сільської ради та матері загиблого воїна Юрія Маргіти.