Відбувся мітинг-реквієм з нагоди 31-ої річниці виведення військ з Афганістану

13 лютого у сквері, біля пам’ятника воїнам полеглим в Афганістані, відбувся мітинг-реквієм  з нагоди проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Поклали квіти до підніжжя пам’ятника представники Української спілки ветеранів Афганістану, керівники району та міста. Захід розпочався із виконання Державного Гімну України. Після  настоятель греко-католицького храму Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці м. Іршава протоієрей Василь Петечук та настоятель Свято-Василівського храму м. Іршава протоієрей Іоан Совтан відправили молебень за загиблими в Афганістані та під час бойових дій на території інших держав, а присутні вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання.
Перед публікою виступили голова Закарпатської обласної територіальної спілки ветеранів війни в Афганістані Віктор Югас, голова Іршавської районної організації Укрраїнської спілки ветеранів Афганістану Володимир Горзов, голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, депутат районної ради Петро Станко, які подякували присутнім воїнам-афганцям за мужність, героїзм, самовідданість під час виконання службових обов'язків. Побажали усім учасникам мітингу та їхнім родинам міцного здоров'я, миру, злагоди та добра.
Урочисті заходи продовжилися концертною програмою у районному будинку культури.
Піснями і танцями присутніх вітали : хореографічна композиція «Чорна хустина»; вихованка студії «Ліра» Скальник Іванна з піснею «Не твоя війна»; учні Сільцької ЗОШ І-ІІ ст.. Осійський Вадим та Кинів Василь «Ніколи не плач»; Ірина Ковальчук з піснею «Три зорі»; Тетяна Пилипенко з піснею «Журавлі» та Михайло Черничко з піснею «Заспіваймо пісню за Україну»; народний гурт «Коло друзів» з композиціями: «Чому війна», «Уходите» і «Віват».