Делегація Іршавського району зустрілася з керівництвом Закарпатської ОДА

Сьогодні, 06 лютого 2020 року, делегація Іршавського району в складі голови районної ради Віктора Симканинця, голови райдержадміністрації Віктора Товстого, депутатів районної ради, міського голови Степана Бобика та представників об’єднаних територіальних громад мали зустріч з в.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексієм Гетманенко та директором департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Єлизаветою Біров.

Основним питанням, яке обговорювалося на зустрічі було з’ясування причин не включення КНП «Іршавська районна лікарня» в перелік на теренах Закарпатської області опорних закладів охорони здоров’я та отримання погодження від Закарпатської обласної державної адміністрації щодо внесення вищевказаного закладу до опорних закладів охорони здоров’я що давало б можливість сьогодні ініціативній групі Іршавщини виносити пропозиції перед Міністерством охорони здоров’я та Кабінетом Міністрів України про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року» від 15 січня 2020 року № 23-р і доповнити перелік опорних закладів Закарпаття ще одним опорним закладом - КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області.

Після викладених аргументів зауважень і пропозицій з боку Іршавської делегації сторони дійшли згоди взяти паузу до 11 лютого 2020 року за проханням в.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко для проведення відповідних консультацій.