Проведено нараду з сільськими головами району

5 лютого було проведено нараду  з сільськими головами району, в якій прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий та заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.

Серед запрошених –  директор ДП ,,Довжанське ЛГ’’ Василь Ледней, директор НПП ,,Зачарований край’’ Василь Феннич, директор ДП ,,СЛАП Іршаваагроліс’’ Руслан Прокопець, директор ТзОВ «Еко-Ір» Іван Бровді, прокурор Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури  Закарпатської області Богдан Перец, начальник сектору превенції Іршавського ВП Хустського відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області Василь Волошиновський, помічник оперативного уповноваженого по Іршавському району (СБУ) Іван Химич, начальник станції екстреної медичної допомоги в Іршавському районі Оксана Кинів, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального, інфраструктури та цивільного захисту РДА Володимир Штумф.

Першим обговорили питання лісокористування, зокрема торкнулися найбільш болючої теми - незаконної вирубки лісів. Під час проведення обговорень кожен з учасників наради висловив своє бачення  з питань охорони лісів від лісопорушень.

Як стало відомо під час наради, за 2019 рік у районі виявлено 4 факти незаконної вирубки лісу.

Начальник сектору превенції Іршавського ВП Хустського відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області Василь Волошиновський повідомив, що працівниками поліції проводяться оперативно-профілактичні заходи з виявлення незаконної рубки лісу та незаконного перевезення деревини.

Наступним у порядку денному було питання  поводження з твердими побутовими відходами. Про стан справ у питанні поводження з твердими побутовими відходами в районі та загальні тенденції в цій галузі розповів  директор ТзОВ «Еко-Ір» Іван Бровді.

Під час наради було обговорено і основні питання щодо роботи Іршавської станції екстреної медичної допомоги. Начальник станції екстреної медичної допомоги в Іршавському районі Оксана Кинів розповіла про правила виклику бригад швидкої допомоги, роз̍яснила в яких випадках бригаду швидкої допомоги може бути викликано, а в яких бригада не виїжджає.