У селі Луково відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям

31 січня на території Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у футбол.

На заході були присутні заступник голови Закарпатської облдержаміністрації Ігор Шинкарюк, депутат Закарпатської обласної ради Петро Добромiльський, голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, директор Луківської ЗОШ І-ІІ ст. Ольга Хандра, а також депутати районної ради, духовенство, батьки вчителі та учні.

Освятили спортивне поле Юрій Мадуда- настоятель православного храму св. Жінок Мироносиць та отець Віктор— настоятель храму св. Дмитрія Солунського.

Право першими зайти на спортивний майданчик надалось кращим футбольним командам школи під керівництвом вчителя фізичної  культури Івана Ляха.

Кращi спортсмени та гiмнасти школи виступили iз спортивно-розважальною програмою: шалені вболівальниці,  фанатки футболу з композицією  “Перлина Україна” у виконанні учнів 7-8 класів; хореографічно-спортивна композиція у виконанні майбутніх гімнасток початкових класів; патріотична композиція “Слава Україні”.