Відбулося засідання двадцять сьомої сесії районної ради VII скликання

30 січня відбулося засідання двадцять сьомої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо проводилися засідання профільних комісій, спільне засідання комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, сільські голови, громадськість.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період,.

Після цього головуючий надав слово для інформації щодо проведення акції «Вікенд з патрульними» заступнику начальника Управління патрульної поліції в Закарпатській області Ігору Щербаничу.

Голова ради озвучив зміни та доповнення до порядку денного сесії. Крім цього за рекомендацією постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму було запропоновано питання 20 «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Білки Іршавського району Закарпатської області» ЗНЯТИ З РОЗГЛЯДУ.

Депутатами районної ради підтримано питання «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Ребрик М.М.», затверджено програму програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2023 роки, програму забезпечення виконання судових рішень та організації претензійно-позовної роботи Іршавської районної державної адміністрації на 2020-2022 роки, програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області, програму забезпечення гарячим харчуванням учнів Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею на 2020 рік, програму правової освіти населення в Іршавському районі на 2020-2022 роки, програму надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченому населенню та інші непередбачені видатки в 2020 році, підтримано внесення змін до Програми фінансування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців на 2017-2020 роки, до Програми забезпечення виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2019-2021 роки, до Програми роботи з обдарованою молоддю на 2019-2021 роки, до програми розвитку фізичної культури і спорту на період 2017-2020 роки, до програми «Молодь Іршавщини» на 2016-2020 роки, до програми культурно-мистецького розвитку Іршавського району на 2020-2022 роки, до програми забезпечення організаційно-масових заходів з нагоди свят та пам’ятних дат на 2019-2020 роки, до програми розвитку туризму та рекреації в Іршавському районі на 2016-2020 роки, до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня, 16 липня, 20 серпня, 11 жовтня, 29 листопада, 20 грудня 2019 року), до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 581 «Про районний бюджет на 2020 рік, затверджено зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський районний центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський районний центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області за 2019 рік, передавальний акт Білківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області.

Також народні обранці підтримали питання:

«Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради»;

«Про затвердження ліквідаційного балансу комунального закладу «Іршавська районна стоматологічна поліклініка»;

«Про внесення змін до договорів оренди майна об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради»;

«Про перелік об’єктів та інвентаризацію майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району станом на 01.01.2020р.»;

- «Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закрпатської області, що вводиться в дію з 01.04.2020 року».