На фасаді Малораковецької ЗОШ І-ІІ ст. відкрито пам'ятну дошку з нагоди 30-річчя встановлення українського синьо-жовтого прапора над будівлею школи

22 січня на фасаді Малораковецької ЗОШ I-II ступенів урочисто відкрили пам'ятну дошку з нагоди 30-річчя встановлення українського синьо-жовтого прапора над будівлею школи.

На урочистому відкритті пам’ятного знаку перший голова Іршавського районого руху, переможець Всеукраїнського проекту «Народний президент», колишній директор Малораковецької ЗОШ I-II ступенів Василь Іванович Марущинець, який у далекому 1989 році встановив  синьо-жовтий стяг над будівлею школи розповів про події 30-ти річної давнини, поділився з присутніми своїми спогадами.

Також під час заходу  за вагомий особистий внесок у справу відродження Української Самостійної Соборної Держави Василь Іванович вручив почесну грамоту директору школи Оксані Іванівні Савко.

Після чого, присутніх вітали голова районної ради Віктор Симканинець,голова Іршавської РДА Віктор Товстий, сільський голова Малораковецької сільської ради Емілія Лях, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлизавета Яцканич.

«Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах. Бо у єдності – наша сила!» - сказав голова районної ради Віктор Симканинець, а також побажав усім здоров’я та благополуччя, миру й добробуту.

Під звуки Державного Гімну колишній директор школи Василь Іванович Марущинець відтворив події 30 річної давнини, піднявши синьо-жовтий стяг над будівлею школи.