Відбулися урочистості до Дня Соборності України

22 січня у центрі м.Іршава відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України. Участь у заході взяли голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, міський голова Степан Бобик, керівники структурних підрозділів РДА та установ району, громадськість.

Керівниками району, міста було покладено квіти до Пам’ятного знаку Борцям за Свободу та Незалежність України, Героям небесної сотні та загиблим в зоні АТО.

Голова районної ради Віктор Симканинець привітав присутніх із пам’ятною датою в історії української держави. Щиро подякував усім тим, хто сьогодні бореться за незалежність країни, стоїть на захисті територіальної цілісності від посягань та побажав усім миру, Божої благодаті.

На завершення урочистого заходу виступили учасниця гуртка художнього слова клубу с.Загаття Іванна Васько та учасниця гуртка художнього слова клубу с.Заболотне Наталія Вийбер.