Проведено робочу нараду щодо врегулювання питань орендних відносин

21 січня директор КНП «Іршавська районна лікарня» Караслай С.В. разом із начальником відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради Чорноличак В.М., провели робочу нараду щодо врегулювання питань орендних відносин між відділом управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради, як орендодавцем майна та КНП «Іршавська районна лікарня», як балансоутримувачем майна та орендарями, які орендують приміщення у будівлі колишньої стоматологічної поліклініки.

Сергій Караслай, зважаючи на гостре питання, закликав усіх присутніх до конструктивного обговорення. Акцентував увагу присутніх орендарів на необхідності укладення з комунальним некомерційним підприємством договорів про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг. З метою забезпечення належного утримання будівлі у вихідні дні та нічний час, наголосив на необхідності затвердження єдиного графіку роботи.

В свою чергу, Віта Чорноличак, більш детально зупинилася на обов’язках орендарів, які передбачені укладеними з ними договорами оренди нерухомого майна, а також переліку витрат балансоутримувача орендованого нерухомого майна, які підлягають відшкодуванню орендарями.

Насамкінець, присутні орендарі погодилися з озвученими пропозиціями, які в подальшому будуть відображені в умовах договорів про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг.