В районі проведено прийом громадян заступником голови ОДА

17 січня, з робочим візитом в Іршавському районі заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна провела особистий прийом громадян.

Третина питань, з якими зверталися мешканці, стосувалися надання матеріальної допомоги, в основному на лікування.

Чимало було прохань розібратися із комунальними проблемами: ремонти покрівель та приміщень, будівництва спортивних майданчиків.

Дирекція Великорозтіцького навчально-виховного комплексу клопотала про виділення коштів у сумі 150 тис. грн. на проведення капітального ремонту-реконструкції колишньої котельні у спортивний зал шляхом співфінансування з Дубрівською сільською радою, Iршавського району, Закарпатської області. 

Внаслідок великої кількості опадів, у минулому році постраждала покрівля господарської будівлі школи та дерев'яних конструктивних елементів. Це спричинило тріщини та осідання на стінах та стелі будівлі. Через це педагогічний та батьківський колектив Колоднянської ЗОШ І-II ступенів звернулися до заступниці голови ОДА із проханням виділити кошти з обласного бюджету на проведення аварійно-відновлювальних робіт з капітального ремонту приміщення господарської будівлі школи, в якій знаходиться їдальня, кухня, майстерня, газова котельня. 

На прийомі також були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Щодо всіх звернень Ольга Травіна дала доручення вивчити та по можливості допомогти у вирішенні проблемних питань мешканців Іршавщини.


 

Joomla templates by a4joomla